BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI, AŞEVİNDE SANAYİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Küçük Sanayi Sitesi esnafları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Aşevinde düzenlenen programa AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, Aşevi Vakfı Başkanı Remzi Çaylı, İskenderun Şoförler odası Başkanı Erol Akın, İskenderun Madeni İşler Odası Başkanı Ahmet Çardaklı ve sanayi esnafları katıldı.

Düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Milletvekilimiz, İlçe Başkanımız ile birlikte yeni güne, Aşevinde sanayi sitesi esnafımız ile kahvaltı programında bir araya gelerek başladık.
Aşevi Vakfı Başkanımız, Şoförler odası Başkanımız, Madeni İşler Odası Başkanımızında katıldığı programda kıymetli esnaflarımızın sorunlarını dinleyerek yeni yılın bereketli ve kazançlı geçmesini diledik ”dedi.

Başkan Tosyalı, ”İskenderun Payas arasının çevre yolu oldu. Bizimde sanayiye bir yol bağlantısı çalışmamız vardı. Sakarya Mahallesinden bir de Şekere bölgesinde bir bağlantı yolu açılması noktasında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Esnafımıza destek olacak katkı sağlayacak tüm projelerin destekçisiyiz. Rabbim hayırlı bereketli kazançlar versin”şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Tosyalı esnafın sorunlarını dinledi.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>