BELEDİYE ZABITA VE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ USULSÜZ HURDACILIK YAPANLARA FIRSAT VERMİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan belediyesi Zabıta müdürlüğü ve ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, yasalara aykırı hurdacılık yapanlara karşı ortak çalışma başlattı.
23.01.2020 Perşembe günü vatandaşlardan gelen şikâyetler üzerine eski sanayi içerisinde yapılan ortak çalışmalarda, yasalara uygun olmayan şekilde hurdacılık yapanlara, gerekli çalışmalar başlatılıp, yasal işlem uygulanıp, bir daha yapmamaları konusunda gerekli uyarılar yapıldı.
Konuyla ilgili belediye zabıta müdürlüğü ve ilçe emniyet müdürlüğünden yapılan ortak açıklamada; “ Belediye ve Emniyet teşkilatı olarak ilçemizin huzurunu bozarak, yasalara uygun olmayan yerlerde ve şekillerde hurdacılık yapan esnaflara hiçbir zaman müsaade etmeyeceğiz.
Yapılan ve bugünden sonra yapılacak ortak çalışmalarla şehrin ve insanlarımızın sağlığını, huzurunu bozacak hiçbir faaliyete müsamaha gösterilmeyecektir. Yasalara uymayan bu tür esnaflara gerekli yasal işlemler yapılacaktır. Halkımız rahat olsun” denildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>