BÜYÜKŞEHİR KARARLI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üstyapı çalışmalarını ivedilikle sürdüren Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu konudaki kararlı çalışmalarına devam ediyor.
Üstyapı çalışmalarını mahalle ve ilçelerin fiziki şart ve ihtiyaçlarına göre şekillendiren Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin yeni adresi İskenderun oldu.
İl genelindeki yoğun yağışlar sebebiyle çalışmalarına ara veren Büyükşehir ekipleri, yağışların durmasıyla birlikte çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.
Büyükşehir ekipleri, İskenderun Mustafa Kemal Mahallesi Eyüp Sultan Caddesi ile Meydan Mahallesi Şehit Ali Rıza Fakıoğlu Caddesi ve 510. Sokak’ta beton asfalt serim çalışmalarına başladı.
Çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak cadde ve sokakların kullanıma açılacağını ifade eden Büyükşehir ekipleri, çalışmalar süresince sabır gösteren vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>