Emniyet Müdürü Güneş Liselilerle sohbet etti…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın İskenderun ilçesinde güven ve huzur operasyonlarıyla takdir toplayan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, okul önündeki denetim uygulaması yapan ekipleri ziyaretinde liseli öğrencilerle de sohbet etme imkanı buldu.

İskenderun polisinin özellikle öğrencileri kötü alışkanlıkların kıskacına karşı korumak için sürdürdüğü çalışmalar çerçevesinde yürüttüğü okul önlerindeki denetimleri İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş de yakından takip ediyor.

Kentte başlattığı güven ve huzur operasyonlarının toplumun her kesiminden takdir gören İlçe Emniyet Müdürü Güneş, Emine Saadet Çarmıklı, Abdullah Sayek Anadolu Lisesi, Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu ve Endüstri Meslek Lisesi önlerinde gerçekleştirilen denetim noktasını ziyaret etti.

Özellikle öğrenci güvenliği için okul önlerinde uygulamalara ara vermeden devam eden polislerin okul önlerindeki şüpheli kişi ve araçlar üzerinde yaptığı uygulamaları yakından takip eden Emniyet Müdürü Güneş, polisler ile komiserlerinden bilgiler aldı. Diğer yandan Emniyet Müdür Güneş, ile ekibi okul çevresinde, öğrencileri kötü alışkanlıklara çekebilecek unsurlar ve zeminlerin yaratılmaması için birlikte keşif yaptılar.

Bu arada İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, ilkokul ve liseli öğrencilerle de sohbet etme imkanı bulduğu ziyarette, gençlere bol bol kitap okumaları yönünde telkinlerde bulundu. Okuldan çıka kız ve erkek öğrenciler İlçe Emniyet Müdürü Güneş’in etrafında toplandı, tanışıp, sohbet ettiler ve birlikte fotoğraf çektirmek istediler.

Öğrencilere devletin sıcak şefkatini gösteren Müdür Güneş onlara bolca kitap okuma tavsiyelerinde bulunarak derslerine çalışmanın ise onları iyi yerlere getireceğini söyledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>