GENÇLİK VE SPOR BAKANINDAN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, geleceğin başarılı sporcularının İskenderun’dan çıkacağına inandıklarını belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekilleri, bölge Kaymakamları, Türkiye Varlık Fonu üyesi Fuat Tosyalı, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Gençlik ve Spor Bakanımız ile birlikte Spor Toto Teşkilat Başkanımızı, Valimizi, Milletvekillerimizi, Kaymakamlarımızı, Türkiye Varlık Fonu üyemizi, Belediye Başkanlarımızı, teşkilat mensuplarımızı ve kıymetli konuklarımızı belediyemizde konuk ettik.
Dev spor tesislerinin kentimize kazandırılmasına vesile olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür ediyor, çalışmalarında Sayın Bakanımıza canı gönülden başarılar diliyorum ”dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ise İskenderun’a sportif anlamda önemli yatırımların yapılacağını belirterek,” Bakanlık olarak ülkenin her bir köşesinde, ilçelere, köylere varana kadar tesisler inşa ediyoruz. Amacımız pek çok branşta sporu tabana yayma noktasında çalışmalar yapmaktır. İskenderun’da spora ilgi bir hayli yüksek. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum”şeklinde konuştu.

Ziyarette Başkan Fatih Tosyalı, günün anısına Bakan Kasapoğlu’na hediye taktim etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>