Gökhan Zeybek’e Anlamlı Ziyaret

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Eczane Teknisyenler Derneği, bölgenin başarılı işinsanı, Zeybek Asansörleri Sahibi Gökhan Zeybek’i ziyaret etti.
Gökhan Zeybek’e Anlamlı Ziyaret

İskenderun Eczane Teknisyenler Derneği, bölgenin başarılı işinsanı, Zeybek Asansörleri Sahibi Gökhan Zeybek’i ziyaret etti.
Bölgede asansör sektörünün 1 numarası Zeybek Asansörleri Sahibi Gökhan Zeybek’i ziyaret eden Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ve yönetim kurulu, ziyaret sırasında bölgenin sosyal ve ekonomik durumunu konuştular, sektörel değerlendirmelerde bulundular.
Cemal Çelik yaptığı açıklamada, “İskenderun Eczane Teknisyenler Derneği yönetim kurulu olarak Şehrimizde ve Bölgemizde Asansör Sektöründe Bir numara olan ZEYBEK ASANSÖR Firnasına nezaket ziyaretinde bulunduk.Firma sahibi Sn.Gökhan ZEYBEK ve Firma müdürü Sn.Ahmet KANLI’ya bizlere göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz. “ dedi.
Zeybek Asansörleri Sahibi Gökhan Zeybek de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bölgenin en aktif sivil toplum kuruluşlarından Eczane Teknisyenleri Derneği’nin kurum ve kuruluşlar arasında kurduğu köprü, yaptığı işbirliğinin önemine dikkat çekerek, Cemal Çelik’in şahsında tüm yönetim kurulu üyeleri ve üyelere teşekkür etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>