İSKENDERUN BELEDİYESİ KENTİN HER TARAFINA HİZMET GÖTÜRÜYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun’da her noktaya hizmet götürüldüğünü belirtti.

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin en ücra köşesine kadar hizmet götürüyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun Belediyesi olarak imkan ve hizmetlerin tamamını her mahalleye eşit bir şekilde götürüyoruz. Ekiplerimiz hummalı bir çalışma yürütüyor. İlçenin her noktasında yaşayan vatandaşların daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir bir kentte yaşaması için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Mahallelerimizde kilit taşı çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor“dedi.

CIRTIMAN VE İSMET İNÖNÜ’DE  ÇALIŞMA YAPILIYOR

Başkan Fatih Tosyalı,”kent genelinde bozuk yol bırakmayacağız. Yolların bakım ve düzenleme işlemi program dâhilinde devam edecek. Göreve geldiğimiz günden bu yana bir çok çalışmaya imza attık. Hava koşulları elverdiğince bu çalışmalara devam edeceğiz. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe hedefimize ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz. Yapılan çalışmalardan halkımız da oldukça memnun’ diye konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>