İSKENDERUN SPOR YAHYALI DEPLASMANINDAN GALİBİYETLE DÖNÜYOR 2-1

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Takımı Yalnız Bırakmayan Başkan yardımcısı Ahmet Keskin, maçın ardından Teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti.
İSKENDERUN SPOR YAHYALI DEPLASMANINDAN GALİBİYETLE DÖNÜYOR 2-1
Bölgesel Amatör Ligi 5. Grubunda zirve hesapları yapan takımlar arasında yer alan Güney temsilcisi 5 Temmuz İskenderun Spor’un başarılı çıkışı devam ediyor.
Turuncu Mavili ekip 5 Temmuz İskenderun Spor Yahyalı ilçe stadında yapılan ve bir hayli soğuk altında oynanan karşılaşmada Yahyalı Spor’u 2-1 mağlup etti.
Yahyalı ilçe stadında oynanan ve Nabi İnci, Emrah Yücekaya ile Mehmet Çakmak’ın yönettiği karşılaşmada misafir ekip 5 Temmuz İskenderun Spor’u galibiyete taşıyan golleri Zafer Kargoğlu ile Koray Kurt attı. Yahyalı Spor’un golünü de Süleyman Öztür kaydetti.
KESKİN’DEN KUTLAMA
Sezon başından bu yana 5 Temmuz İskenderun Spor’u hiç bir karşılaşmada yalnız bırakmayan bırakmayan Başkan yardımcısı Ahmet Keskin, As Başkan Bünyamin Saraçoğlu ile birlikte Kayseri deplasmanında yine takımın yanındaydı.
Başkan yardımcısı Ahmet Keskin, Yahyalı Spor karşısında alınan galibiyetin ardından teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>