Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde karne sevinci

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 2019-2020 yılı Eğitim-Öğretim döneminin birinci yarıyılının tamamlanması dolayısıyla karne dağıtım töreni gerçekleştirildi.

Arsuz Kaymakamımı Musa SARI, İskenderun belediye başkanı Fatih TOSYALI, Arsuz Belediye Başkan Vekili Mustafa GÖKPINAR, Arsuz Emniyet Müdürü Halil KARABACAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ okulda düzenlenen karne töreninde sınıfları ziyaret ederek karne dağıttılar. Öğrencilerin mutluluklarına ortak oldular.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih TOSYALI öğrencilere lunapark bileti dağıttı. Daha sonra yeni kurulan atölyeleri gezen protokol üyeleri İstanbul ve Antalya’da yemek yarışmalarından madalyalarla dönen, Şeb-i Aruz törenlerinde görev alan, voleybolda Hatay dördüncüsü olan ve sınıf birincisi öğrencilere Onur Belgelerini takdim ettiler. Törenin ardından öğrencilerin hazırladığı ödüllü yemeklerin ikramında bulunuldu.

Okul Müdürü Kurtar, akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılarla dolu bir dönem geçirdiklerini söyledi. Başarıların ortaya çıkmasında katkı sağlayan tüm paydaşlara ve katılımcılara teşekkür etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>