Yavuz’u Ziyaret ettiler….

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği üyeleri, Hatay İl Emniyet Müdürünün eşi Azize Yavuz’u ziyaret ettiler.
Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt ve dernek üyeleri, protokol ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdikleri etkinlikte, Azize Yavuz’u evinde ziyaret ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukların her zaman yanında olduklarını ve onlara Allah için hizmet etmekten büyük bir gurur duyduklarını dile getiren Dernek Başkanı Serpil Öğüt, her yıl ihtiyaç sahibi çocuklara kırtasiye ve giyim yardımı yaptıklarını söyledi. Başkan Öğüt, Yavuz’u da etkinliklerde aralarında görmek istediğini dile getirdi.
Konuklarını sıcak bir ilgi ile karşılayan Azize Yavuz, her zaman dernek çalışmalarına destek vereceğini ve bundan mutluluk duyacağını ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>