ANTAKYA İÇİN KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ ANKARA’DA GÜNDEME ALINDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

BAŞKAN YILMAZ ANKARADA

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen haftalık olağan grup toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti.

Ankara’da düzenlenen grup toplantısına katılan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, haricen bir dizi ziyaretler de gerçekleştirdi.

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Şanverdi ile birlikte Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir ALPASLAN ile “Antakya Tarihi Uzun Çarşı Birinci Etap Restorasyon” çalışmaları konusunda istişare toplantısına katılan Başkan Yılmaz, Antakya’nın güzelleştirilmesi, tarihi ve turistik değerlerinin gün yüzüne çıkarılması konusunda çalışmalarının hızla sürdürüldüğünü ifade etti.

Başkan Yılmaz bu çalışmalar ışığında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM öncülüğünde düzenlenen “Antakya’nın Kentsel Dönüşüm Projesi” konulu toplantıya katıldıklarını belirtti. Başkan Yılmaz, proje konusunda verdikleri destekten dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM ve AK Parti Hatay Milletvekillerine teşekkürlerini iletti.

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik ve Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz istişare programları çerçevesinde AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal’ı da ziyaret etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>