ATAMIZA HAKARET EDEMEZSİN!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

CHP Arsuz İlçe Başkanı Mahmut Şirin, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Atatürk’e hakaret ettiği gerekçesiyle, Analiz merkezi genel yayın yönetmeni Fatih Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Başkan Şirin, “Fatih Tezcan denilen şahıs Ülkemizi kuran, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk hakkında iftiralar ve hakaretler etmiştir. Fatih Tezcan hakkında Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiğinden ötürü ve halkı kin ve öfkeye sürüklemeye çalıştığından ötürü İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk. Bizler Mustafa Kemal’in askerleri olarak Atamıza hakaret eden kim varsa sonu ne olursa olsun mücadele etmeye devam edeceğiz. Buradan Fatih Tezcan’a seslenmek istiyorum. Bu ülkede yaşayıp, bu ülkenin havasından suyundan istifade edip, bu ülkenin ekmeğini yiyip Atamıza hakaret edemezsin. Burası Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Haddini bil” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>