BAKAN AKAR VE TSK KOMUTA KADEMESİ HATAY DEVLET HASTANESİN’DE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları ile İdlib’de hain saldırı sonucu yaralanan ve Hatay Devlet Hastanesi’nde Tedavi Gören Askerleri ziyaret etti .

Bakan Akar’ın Hatay Devlet hastanesinde Tedavi Gören Askerleri ziyaretin’de Hatay Valisi Rahmi Doğan’ Ak parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’ Hatay il Sağlık müdürü Dr Mustafa Hambolat Eşlik Etti eşlik etti.

bakan Akar tedavisi süren askerlerle ilgili Devlet hastanesi baş hekimi Dr. Mahmut Bayrakçı’dan bilgi aldı ‘ bakan Akar ve Tsk komuta kademesi’nin tedavi gören askerlerle yakınından ilgilendiği gözlendi.

bakan Akar ve Tsk Komuta kademesi tedavisi sürmekte olan askerlerle kısa süreli sohbet ederek Şehit olan silah arkadaşlarının kanları’nın yerde kalamadığını söylemesi tedavi gören askerleri memnun etti.

Bakan Akar ve Tsk komuta kademesi tedavisi sürmekte olan askerlere geçmiş olsun Allah cc şafi ismi hürmetine şifa versin diyerek Hatay Devlet hastanesinden ayrıldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>