Başkan Fatih Tosyalı: Her Zaman Personelimizin Yanındayız

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi Personeline Promosyon İçin İhale Yapıldı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” her zaman belediye personelinin yanındayız” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye olarak çalışanın yanında bir anlayışta olduklarını vurgularken, halka hizmet noktasında kent genelinde çalışmalarını gece gündüz demeden sürdüren emekçilerimize büyük değer veriyoruz.’ ifadesini kullandı.

İskenderun Belediyesi personelinin maaş alacağı bankanın belirlenmesi ve promosyon verilmesi noktasında yapılan ihale, belediyenin encümen salonunda gerçekleştirildi.

Hayırlı Uğurlu Olsun

Düzenlenen ihale sonucunda bir açıklama yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, şunları söyledi:

“2020 – 2023 yılları için Bankalarla yapılan maaş promosyon ihalesi sonucunda; personel başı 2.705.-TL. , toplamda da 2.264.085.- lira ödenmek üzere, Halk Bankası ile yeniden anlaşma sağlandı.
İskent Personelimiz, Katı Atık Birliği Personelimiz, kadrolu işçilerimiz ve memurlarımız olmak üzere toplam 837 personelimizin hesaplarına konu tutar 15 Mart 2020 tarihinde yatırılacaktır. Çalışanlarımızın haklarını korumaya devam edeceğiz. Tüm personelimize ve Halk Bankası İskenderun Şubesine hayırlı uğurlu olsun.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>