Başkan Kayman, Kırıkhan’ın Çözüm Ortakları İle Bir Araya Geldi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Kent Konseyi Kırıkhan Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Durgun ve Meclisi Başkanı Reşat Kayman, Kırıkhan’da görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.
Kırıkhan Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Durgun ve Mahalle Muhtarları ile buluşup çözüm odaklı toplantı gerçekleştiren Hatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Reşat Kayman, Kırıkhan’ın sorunlarını masaya yatırarak muhtarlarla fikir alışverişinde bulundular.
Kırıkhan’daki mahallelerin sorunlarını dinleyen Başkan Reşat Kayman, ziyarette bulunan Dernek Başkanı Süleyman Durgun ve beraberindeki heyete teşekkür ederek sorunları en kısa sürede çözüme ulaştıracakları konusunda hemfikir oldular.
Kırıkhan Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Durgun ve beraberindeki heyet yakın ilgi ve alakasından ötürü Hatay Kent Konseyi Meclis Başkanı Reşat Kayma’a teşekkürlerini ilettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>