Başkan Savaş’tan HADO Müjdesi: “Yaz Ortalarında Seferlere Başlayacağız”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Başkanı Lütfü Savaş, büyük merakla beklenen HADO’ya ilişkin flaş açıklamalarda bulundu.

Başkan Savaş’tan HADO Müjdesi: “Yaz Ortalarında Seferlere Başlayacağız”
Vali ile protokol imzaladıklarına dikkat çeken Başkan Savaş, bazı maddelerdeki problemlerden kaynaklı protokol yenilediklerini belirtti. Protokole eklenen yeni maddeler ile daha sonra gelecek yöneticilerin kafasında soru işareti kalmayacağını belirten Başkan Savaş, yaz ortalarında seferlere başlamayı düşündüklerini belirtti.

“HADO Konusunda Bize Düşen Görevi Yapacağız”
Başkan Savaş, “HADO konusunda bize düşen görevi yapacağız. Sayın Valimiz ile protokol imzalamıştık. Bazı maddelerde problem olduğu için protokolü yeniledik. Eklenen maddeler ile bizden sonra gelecek yöneticilerin kafalarında soru işareti kalmayacak. Yazın ortalarında seferlere başlamayı düşünüyoruz. Amacımız turizmin devamlılığını sağlayarak ekonomiye katkı sağlamak” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>