BAŞKAN TOSYALI, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Halkımıza en iyi hizmeti vermek için ekiplerimiz kentin birçok noktasında çalışmalarını sürdürüyor ” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Dokuzoğlu ve Ahmet Keskin ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yapmış oldukları çalışmaları yerinde inceledi. ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Kent genelinde yol, bakım, yenileme ve parke çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımız ve muhtarlarımızdan tarafından gelen talepler hızlı bir şekilde yerine getiriliyor. Şuan da ekiplerimiz bir yandan yollarda parke döşeme çalışmaları yaparken, diğer yandan da asfalt yama çalışmalarını gerçekleştiriyor. Birçok çok noktada ise yol düzenleme, tesviye çalışmaları gerçekleştiriyor” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>