BÜYÜKŞEHİR DAĞDÜZÜ’NDE ÇOK AMAÇLI SALON ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), Hatay halkının bir arada yaşama kültürüne ve sosyal hayatına katkı sunmaya devam ediyor.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, il genelinde Hataylı hemşehrilerinin sosyal hayatlarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için her geçen gün önemli projelere imza atıyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler Yayladağı ilçesine bağlı Dağdüzü Mahallesi’nde bin 80 metrekare alan üzerine oturtulacak çok amaçlı salon çalışmalarına devam ediyor.

Dağdüzü Mahallesi’nin sosyal, kültürel ve toplumsal ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte tasarlanan projede taziye salonu ve farklı amaçlarda kullanılacak salonlar yer alıyor.
Çalışmalarına özverili şekilde devam eden Büyükşehir ekipleri, çalışmalarını en kısa süre içerisinde tamamlayacaklarını belirterek çok amaçlı salonu en kısa süre içerisinde Yayladağıların hizmetine sunacak.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>