Eczacı Teknisyenlerinden Gelişim Ve Palmiye’ye Ziyaret…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Yönetim Kurulu ile Başkan Cemal Çelik Gelişim Hastanesi Genel Koordinatörü Ozan Yaşar ve Palmiye Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Dr. Ömer Suha Caymaz’ı ziyaret etti.

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Yönetimi ile başkan Cemal Çelik, Özel Palmiye Hastanesi’nin yeni Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti. Ziyarette göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı şahsı ve yönetim kurulu adına teşekkür eden Başkan Çelik, Başhekim Dr. Caymaz’a ayrıca görevinde başarılar diledi.

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Yönetimi, Başkan Çelik ile birlikte Özel Gelişim Hastanesi Genel Koordinatörü Ozan Yaşar’a da nezaket ziyaretinde bulundu. Genel Koordinatör Yaşar, İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği yönetimini Eczacı Pırıl Bozkuş ile birlikte ağırladı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>