HATAY’DA FUTBOLDA SÖZ SAHİBİ NAMIK KEMAL ORTAOKULU

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

2019-2020 Eğitim ve öğretim yılı Hatay İli Küçük Erkekler Futbol Futbol Turnuvaları’nda, şampiyonun ismi Namık Kemal Ortaokulu oldu. Namık Kemal Ortokulu bugün finalde karşılaştığı Denizciler Gübretaş Ortaokulu’nu 4-3 mağlup ederek, Hatay şampiyonu olurken, ilimizi bölge finallerinde temsil edecek.
Namık Kemal Ortaokulu, sportif faaliyetler ve şampiyonalarda başarı üstüne başarı ekliyor. Sporun her kategorisinde ismini duyduğumuz Namık Kemal Ortaokulu bu kez Küçük Erkekler Hatay İl Şampiyonası’nda finaldeki rakibi Denizciler Ortaokulu’nu kıyasıya geçen maç sonucu 4-3 mağlup ederek okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri sevince boğdu.
İskenderun yan sahasında oynanan karşılaşmayı her iki okulun da öğrencileri seyrederek maç boyunca okullarına destek verdiler.
Kıyasıya çekişme sonucu rakibinden daha atak bir futbol sergileyerek pozisyonları daha iyi değerlendiren Namık Kemal Ortaokulu 4-3 gibi bir skorla maçı galip tamamladı. Karşılaşmanın ardından büyük bir sevinç yaşanırken, her iki takımında ortaya koyduğu futbol, takdir topladı.
Maç sonunda tören düzenlendi. Törende şampiyon olan Namık Kemal Ortaokulu’na madalyalarını İlçe Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ve Milli Eğitim Şube Müdürü Önder Sarı tarafından madalyaları takdim edildi.
Namık Kemal Ortaokulu, ilimizi bölgelar arası düzenlenecek olan şampiyona da temsil edecek.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>