Hatay’ın CHP’li Milletvekilleri’nden Filistin Ankara Büyükelçisi’ne “Destek” Ziyareti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay‘ın CHP‘li milletvekilleri Suzan Şahin, Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir ve beraberindeki CHP heyeti, Filistin´in Ankara Büyükelçisi Dr. Faed Mustafa´ya “destek” ziyaretinde bulundu.

Hatay’ın CHP’li Milletvekilleri’nden Filistin Ankara Büyükelçisi’ne “Destek” Ziyareti
Ortadoğu´da yaşanan olaylara ve Filistin üzerinde yapılan planlara tepki gösteren Hatay’ın CHP’li milletvekilleri Suzan Şahin, Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir ve beraberindeki CHP heyeti, desteklerini Filistin´in Ankara Büyükelçisi Dr. Faed Mustafa’ya yaptığı ziyarette iletti.

“Filistin’deki Vatandaşların Yanındayız”

Sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin paylaşımda bulunan, Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, “Genel Başkan Yardımcımız Ünal Çeviköz´ün başkanlığında CHP heyeti olarak Ortadoğu Barış Planı karşısındaki duruşumuzu ve Filistin vatandaşlarının yanında olduğumuzu belirtmek üzere Filistin Ankara Büyükelçisi Dr. Faed Mustafa´yı ziyaret ederek desteğimizi ilettik” sözlerini belirtti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>