Hatsu “Abone Bilgilerini Güncelleme” Alanını aktifleştirdi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel müdürlüğü(HATSU), vatandaşların abonelik bilgilerini daha kolay şekilde yenilemesi adına “Abone Bilgilerini Güncelleme” alanını aktifleştirdi.

HATSU’nun resmi web sitesi olan www.hatsu.gov.tr linkine girerek “Abone Bilgileri Güncelleme” alanını tıklayarak işlemlerin yapılabileceğini duyuran Genel Müdürlük, Abone Bilgileri Güncelleme Kayıt Bölümü ve Abone Bilgileri Güncelleme Sonuç Durum Bilgisi bölümleri üzerinden güncelleme adımlarının izleneceğini belirtti.

Abone bilgileri güncelleme sırasında vatandaşın kimlik numarası, adı, soyadı, firma adı, vergi numarası, abone numarası, cep telefonu, E-mail adresi, abone türü, ilçe, mahalle ve sokak gibi bilgilerin doldurulması gerektiğine dikkat çeken Genel Müdürlük, vatandaşların dijital ortamda işlemlerini daha hızlı, kaliteli ve kolay şekilde yapması adına çalışmaların sürdüğüne vurgu yaptı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>