İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: YENİ DEVLET HASTANESİ YOLUNA ÇELİK BARİYER MONTAJI YAPILIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kent genelinde tehlike arz eden yollara çelik bariyer montaj işlemlerinin devam ettiğini belirtti.
İskenderun Belediyesi Fen İşleri ekipleri ve Karayoları ekipleri işbirliği ile yeni devlet hastanesinin üst kısmında bulunan yolda çelik bariyer çalışması yapıldı.
ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK
Bölge muhtarlarından ve vatandaşlardan gelen talepleri hızlı bir şekilde gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Bu bölgedeki yolu hastaneye giden tüm vatandaşlarımız yoğun bir şekilde kullanıyor.Yol kenarlarında bariyer olmaması büyük bir sıkıntı ve tehlike oluşturuyordu. Bu çerçevede Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ile Karayolları ekiplerimizin işbirliği ile Çankaya Yeni Devlet Hastanesi yan yolunda tehlike arz eden noktalara çelik bariyer yerleştirme çalışmaları gerçekleştirildi”dedi.
YOL GÜVENLİĞİ ÇOK ÖNEMLİ
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Kent genelinde bir yandan yeni yol açma çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da tehlike arz eden noktaları Karayolları ekipleri ile birlikte çelik bariyerler ile donatıyoruz.Daha sıkıntılı noktalarda çalışmalar sürecek.Vatanadaşlarımızın güvenliği önemli” şeklinde konuştu

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>