İSKENDERUN SPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ MURAT KURT’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) 5. Grubunda mücadele eden 5 Temmuz İskenderun Spor Teknik Direktörü Murat Kurt Reyhanlı Spor karşılaşmasının ardından teşekkür mesajı yayınladı.
“Aynı ilin İki Güzide takımının karşılaşmasında sadece futbolun konuşulduğu centilmence bir mücadeleyi geride bıraktık. Reyhanlısporun çok koşan dinamik, kaliteli bir takım olduğunu biliyorduk. Bizde hafta içi çok iyi çalışarak maça iyi hazırlandık. Bunuda sahaya yansıtınca ihtiyacımız olan 3 puanı aldık. Futbolcularıma maçta göstermiş oldukları özveri, kazanma arzusu ve mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Reyhanlıspor camiasına da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Her zaman yanımızda olan ilk günden beri desteğini İskenderunspordan esirgemeyen Belediye Başkanımız sayın Fatih Tosyalı’ya ve yönetim kurulumuza ayrıca her koşulda bu takımı yalnız bırakmayıp bizlere destek olan taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Reyhanlıspor maçı bizim için artık geride kaldı önümüze bakıyoruz. Pozantıspor maçı için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>