İskenderun’da kaçan angus kovalamaca heyecanı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın İskenderun İlçesi’ne yurt dışından getirilen Angus cinsi büyükbaş hayvanın TIR’ın üzerinden atlayarak kaçmasının ardından şehir içerisinde başlayan kovalamaca vatandaşlar arasında heyecan yarattı.

Liman bölgesinden kaçan Angus yetkililer tarafından kovalanırken Pınarbaşı Caddesi üzerinden araçların, motosikletlilerin ve vatandaşların arasından geçerken korku dolu anlar yaşattı. Koşan Angus’u görenlerin kaçtığı aracı ile durduğu anlarda Limakport yetkilileri de peşindeydi.

Kızgınlaşan ve sağa sola ani hareketlerle korku salan Angus bir evin bahçesine girmesi ile kapalı alana hapsedildi. Polisin çevrede güvenlik önlemleri aldığı bölgeye getirilen uyuşturucu silahı ile Angus vurularak sakinleştirildi. Angusu yakalanma anı ve hareketleri çevreden toplanan genci yaşlısı tarafından merakla izlendi.

İğne sonrası uyuşan Angus ayakları iple bağlanarak, vinç yardımı ile evin bahçesinden alındı. Getirilen çekiciye vinç yardımıyla yüklenen Angusu yakalayanlar da yanına bindi ve öz çekim yaparak kaçtığı yere götürüldü.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>