İTSO Yönetimi Adana’da ODEABANK’ın düzenlediği Dış Ticaret Buluşması toplantısına katıldı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ile Meclis üyeleri Adana’da Odeabank’ın düzenlemiş olduğu ‘Dış Ticaret Buluşması’ toplantısına katıldı.
Shraton Grand Adana Otelde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını Odeabank Genel müdürü Mert Öncü yaparak toplantı hakkında bilgiler verdi.
‘Türkiye’de Ticaretin finansmanı riskten korunma yöntemleri ve yapılandırılmış sigorta işlemlerinde yeni trendler’ konulu panelde, Odeabank Ticari Bankacılık Genel müdür yardımcısı Yalçın Avcı, Odeabank Hazine Sermaye piyasaları ve Finansal Kurumlar Genel müdür yardımcısı Hakan Sezik ve Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği Finansal kurumlar genel müdürü Hakan Sezik konuşmacı olarak katıldılar
Adana ve çevre ilçelerden Oda, Borsa, Sigorta temsilcilerinin katıldığı Dış Ticaret toplantısının son bölümünde ise Ekonomist Gizem Öztok Altınsaç ‘Dünyadaki ve Türkiye’deki Makro Ekonomik Gelişmeler’ konusunda katılımcıları bilgilendirdi.
Adana’da Odeabank’ın düzenlemiş olduğu ‘Dış Ticaret Buluşması’ toplantısına İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO yönetim kurulu üyesi Raşit Özyurt, Meclis üyeleri Bayram Alpagül, Nejan Hatko, Tahsin Öztekin, Bilal Öz, İTSO Üyesi Serdar Kirmit katıldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>