Ortak değerimiz HATAY

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Edip Kadıoğlu, ve 2. Bölge Basın sorumlusu Kasım Üşür, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulundular.
Kadıoğlu, daha önce görev yaptığı kurumlar ile ilgili bilgi verip kendisini tanıttı. Basın Dairesi Başkanlığı görevi süresince, gazeteciler ile iyi bir diyaloğ kurmak istediğine değinen Kadıoğlu, “Ortak değerimiz Hatay. Kentimizi en iyi şekilde tanıtıp, sorunların çözüm noktasında birlikte çalışmalıyız. Medya mensubu arkadaşlarımızın desteği ile kısa sürede çok güzel hizmetler üreteceğiz. HBB Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş, mesai mefhumu gözetmeksizin Hatay için çalışıyor” şeklinde konuştu.
İGC Başkanı Veysel Cıncık ise doğru yapılanları takdir ederken, sorun ve eksiklikleri, gazetecilik etik kuralları çerçevesinde kamuoyu ile paylaşmaya özen gösterdiklerine dikkat çekti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>