Valilik önünde kendini yaktı!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valiliği önünde ‘işsizim, çocuklarım aç’ diyen kendini ateşe veren bir vatandaş intihar girişiminde bulundu, çevreden yetişen polisler yanan adama yangın tüpüyle müdahale etti.

Uzun zamandan beri işsiz olduğu öğrenilen ve bunalıma giren A.Y isimli vatandaş ‘çocuklarım aç’ diyerek Hatay’ın Antakya ilçesinde Valilik önünde kendini yakarak intihar girişiminde bulundu.

Valilik önünde bulunan polisler yanan adama yangın tüpleriyle müdahale ederek söndürdü. Uzun zamandan beri işsiz olduğu için geçinemediği anlaşılan A.Y isimli vatandaş uzun uğraşlar sonucunda söndürülerek yanmaktan kurtarıldı.

Olay yerine gelen Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Valilik Özel Kalem Müdürü de olaya müdahale ederek işsiz baba ile konuştu. Polisler tarafından su verilerek yüzü yıkanan A.Y güçlükle kendine geldi.

Kendini yakarak intihar girişiminde bulunan ve ucuz atlatan A.Y işsizlikten bunaldığını ve çocuklarının aç olmasından dolayı intihar girişiminde bulunduğunu ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>