Arsuz Meclisinden Şehitler İçin Saygı Duruşu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven ve Meclis Üyeleri İdlip’te şehit olan askerlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.
Arsuz Meclisinden Şehitler İçin Saygı Duruşu

Arsuz Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven ve Meclis Üyeleri İdlip’te şehit olan askerlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.
Yapılan bu hain saldırıda, şehit düşen askerlerimizi rahmetle anarak söze başlayan Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, meclis toplantısından önce yaptığı açıklamada, “Başta İdlip’te kaybettiğimiz canlarımız olmak üzere tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine, sevenlerine, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaralanan Mehmetçiklerimize de acil şifalar diliyorum. Dilerim bundan sonra savaş olmadan, barış içerisinde yaşarız. Ben bir vatandaş olarak, bi doktor olarak hiç kimsenin ölmesini istemiyorum. Savaştan, ölümden yana değil, barıştan yana, yaşamaktan yanayım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi; ‘Yurtta Sulh, Cihanda Sulh,” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>