Arsuz’da cinayeti!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın Arsuz ilçesinde bir süredir tarla meselesi yüzünden hasım haline gelinen sorun cinayetle sonuçlandı. Tüfekle vurulan bir kişi kaldırıldığı özel hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bililere göre, olay Arsuz’un Yukarı Kepirce (köyü) Mahallesinde meydana geldi. Yan yana tarları bulunduğu ve bir süredir aralarında tartışma yaşandığı öğrenilen 9 çocuk babası Bostan Özden (63) ile S. Ş. (31) hafta sonu yine tartıştı.

Dün akşam saatlerinde yanında ailesiyle birlikte traktörle giderken Bostan Özden’in yolunu kestiği iddia edilen S. Ş. pompalı otomatik tüfekle ateş açtı ve silahı da olay yerinde bırakıp kaçtı.

Ağır yaralı olarak İskenderun’da bir özel hastaneye yetiştirilen Bostan Özden yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Cenaze otopsi için Adana Adli Tıp Merkezine gönderildi.

Bu arada firarda olan cinayet şüphelisi güvenlik güçlerince her yerde aranıyor.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>