Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül; Belen Millet Bahçesinde Çalışmalara Başladık.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Belen Millet Bahçesi projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la Ankara’da yaptığı görüşmede, müjdeli haberi Belenli hemşehrilerine duyuran ve çalışmalara hızla başlayan Belediye Başkanı İbrahim Gül, bugün itibariyle başlayan zemin düzeltme çalışmalarını yerinde inceledi.
İçerisinde 6 adet ahşap pergule, 82 adet bank, 75 adet çöp kovası, 12 adet çardak, kafeterya, gömülü çay bahçesi, oturma alanlarının, çarşı kompleksinin, yapay havuzun, otopark ile birçok sosyal donatının bulunacağı ve toplam bitkisel alanın 9.550 m², genel toplam alanın ise 15.500 m² olacağını dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Gül, verdiğimiz sözleri yerine getirmek adına büyük bir gayretle çalışıyoruz. Bu alanın ilçemizin en güzel ve en nezih alanı olacağına gönülden inanıyorum. İlçe merkezimizde görüntü kirliliğine neden olan ve atıl vaziyette yıllardır yatırım bekleyen bu güzel alanın yapım aşamasında Rabbim çalışmalarımızda bizlerin yar ve yardımcısı olsun. İnşallah bir an önce tamamlar vatandaşlarımızın hizmetine sunarız. Dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>