Geleceğin Mühendislerinin Atölyeleri

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

2019 2020 Eğitim Öğretim yılı sene başında yeni adı ve binasıyla eğitim camiasına giriş yapan Belen Sultan II. Abdulhamid Han Ortaokulu dün beş atölyenin açılışıyla öğrencilerine daha iyi eğitim öğretim verebilmenin kapılarını araladı.

Eğitim
Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkan Vekili Abdullah Önder, Belen İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, Şube Müdürleri ve çok sayıda okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen törende, salon sporları atölyesi, zeka oyunları atölyesi, fetem atölyesi, eleştirel düşünme ve yaratıcı drama atölyesi, görsel sanatlar atölyesi ile beş atölye birden açılarak ilçede bir ilke imza atıldı.

Okul yönetimi ve öğrencilerin yakın zamanda kaybettiğimiz şehitlerimizi anarak başlattıkları törende; şehit şiirleri, bayrak gösteri ve oratoryolar duygulu anlara sahne oldu. Hüzün ve gururun bir arada yaşandığı törende okula her türlü desteğini esirgemeyen İskenderun Bilge Kırtasiye Temsilcisi Ramazan Kaya ve Okul Aile Birliği Başkanı Serkan Şimşek’e plaketlerini Kaymakamı Hayrettin Baskın tarafından verildi.

Okul Müdürü Fehmi Çerçi, henüz okullarının eğitimde ilk yılı olmasına rağmen eğitim kalitesini ortaya koyduğunu dile getirerek, açtıkları beş atölyede geleceğin mühendislerinin altyapı çalışmalarına ev sahipliği yapacağını belirtti. Yeni nesil öğrencilere, kendi yaratıcı olarak ifade edebilecekleri fırsatların ve araçların sunulduğu atölyeleri okul idaresi olarak çok önemsediklerini kaydetti. tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını ümit edip, başarılar dilerim.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>