HATAY DEVLET HASTANESİNDEN MİLLİ MÜCADELEYE YERLİ VE MİLLİ DESTEK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kısa adı BASK olan Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konferadasyonu Hatay İl Temsilciliği Onursal Başkanı Metin Yılmaz; Hatay Devlet Hastanesinden Covid 19 salgını için milli mücadeleye yerli ve milli destek geldiğini açıkladı.
“Hatay Devlet Hastanesi bünyesinde kurulan cerrahi maske dikim atölyesi ile atılan adım, covid 19 ile mücadele de koruyucu önlemler anlamında büyük önem arz etmektedir” diyen Başkan Metin Yılmaz; “Covid 19 salgını ile mücadele ettiğimiz şu günlerde Başhekim Dr Mahmut Bayrakçıoğlu’nun talimatı ile kurulan cerrahi maske dikim atölyesi personelin koruyucu ekipman ihtiyacını önemli seviyede giderecektir. Günlük 1500 adet cerrahi maske üretecek atölye, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve Sağlık Bakanımızın koordinasyonunda yürütülen mücadeleye Başhekim Dr Mahmut Bayrakçıoğlu yerli ve milli imkanlarla yapmış olduğu bu destek çözüm noktasında önemli bir adım olmuştur” dedi.
Metin Yılmaz konuşmasını şöyle noktaladı; “Şimdi milli mücadele de birlik zamanı. Başhekimimiz Dr Mahmut Bayrakçıoğlu’nun yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Şimdi birlik zamanı. EVİNDEKALTÜRKİYE”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>