İKİ AY AİDAT ALINMAYACAK!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Osmaniye OSB, koronavirüsün neden olduğu üretimdeki ve ihracattaki aksamalara karşı sanayiciyi korumak için önemli bir karar aldı.

Koronavirüsün yarattığı olumsuz finansal ortamda sanayicilerin üzerindeki mali yükü hafifletmek amacıyla bir OSB daha adım attı. Osmaniye OSB Yönetim Kurulu, bölge sanayicilerinden nisan ve mayıs aylarında aidat bedeli alınmamasını kararlaştırdı.

Osmaniye OSB Başkan Vekili Şerif Tosyalı, Yönetim Kurulu’nun aldığı kararla 2 ay süreyle sanayicilerden aidat bedellerinin tahsil edilmeyeceğini belirterek, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun’a bu önemli destekten dolayı sanayiciler adına teşekkür etti.

Sanayicilere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Tosyalı, zor zamanların ancak kenetlenerek, birlik ve beraberlik içerisinde aşılacağını söyledi.

Tosyalı, tüm dünyayı tehdit eden koronovirüse karşı alınan tedbirler kapsamında Osmaniye OSB’deki tüm fabrikaların, iş yerlerinin ve personel servislerinin Bölge Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak dezenfekte edildiğini kaydetti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>