İSKENDERUN BELEDİYESİ MASKE ÜRETİYOR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kesintisiz çalışmalarını sürdüren ve ekipleri dönüşümlü olarak 24 saat sahada tutan İskenderun Belediyesi, hem çalışanlarının hem de vatandaşların sağlığını düşünerek hareket ediyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatıyla kadın kültür merkezinde görevli uzman eğitmenler ve kursiyerler tarafından üretilen cerrahi maskeler, çocuklar ve yetişkinler ile risk grubunun kullanımına sunuldu.

‘EN KALİTELİ KUMAŞTAN ÜRETİLİYOR’
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Corona virüs enfeksiyonunda sağlık camiamıza, risk altındaki vatandaşlarımıza ve halkımıza destek olmak amacı ile maske üretimine başlamış bulunmaktayız. Belediyemize bağlı kadın kültür merkezinde görevli uzman eğitmenler ve kursiyerlerimiz tarafından üretilen cerrahi maskeler, çocuklarımız ve yetişkinler ile risk grubuna ulaştırılacaktır. Üretilen maskeler en kaliteli kumaş kullanılarak sterilizasyon işlemi yapılmasına ve uzun süreli kullanıma uygun olarak hazırlanmaktadır” dedi.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>