İskenderun Polisinden Kumar baskını!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun huzur ve güvenlik operasyonlarıyla halkın olumlu tepkilerini alan ilçesinde Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarını kumar oynatılan adresleri üzerinde yoğunlaştırdı.

Birçok suç unsurları ile bu yönde örgütlenmelere karşı yapılan başarılı operasyonların sonuç verdiği İskenderun’da halkın huzuru ve güvenliği konusunda gerçekleştirilen çalışmalar kent halkından da büyük takdir toplamıştı.

Halkın huzur ve güveliği için gece gündüz özverili çaba gösteren İskenderun Polisi çalışmalarını kumar oynatan yerlere yoğunlaştırdı. Şehir merkezinde kumar oynatıldığı belirlenen adreslere asayiş ekipleri baskın düzenledi.

İskenderun polisi kumar oynatılan toplamda 5 ayrı adrese gerçekleştirilen baskında çok sayıda kişi suçüstü yakalandı, kumar oynayanlarla ilgili kabahatler kanunundan işlem yapıldı, kumar oynatılmasında yer temin eden iş yeri sahipleri hakkında da adli işlem başlatıldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>