İskenderun Yıldızspor – Maşukluspor 7-0

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay 1. Amatör Küme Play-Off karşılaşmasına 5 Temmuz dış sahasında oynanan İskenderun Yıldız Spor Maşuklu Spor’u 7-0 mağlup etti.

Spor
Sahaya “Bir Ölür Bin Diriliriz” pankartı ile çıkan İskenderun Yıldız Spor’un golcüleri Halis Aktuğ ve Emre Turhan ikişer gol ile rakip fileleri havalandırdı.

Hatay bölgesi Hakemlerinden Ömer Akay, Abdullah Semerci ile Alican Turunç’un yönettiği karşılaşmada İskenderun Yıldız Spor’un gollerini Emre (2), Halis (2), Ömer, Efetürk ile Muhammet attı. Karşılaşmada Maşuklu Spor’dan Mehmet Kırmızı kart gördü.

LİDERLİK KOLTUĞUNDA

16 puana yükselen İskenderun Yıldız Spor, gol averajı ile lider durumda bulunuyor. Meydan Spor 16 puan ile ikinci, Kırıkhan 1461 Spor 12 puan ile üçüncü, Dörtyol Esnaf Spor 10 puan ile dördüncü, Maşuklu Spor 8 puan ile beşinci, Kayra Spor’da 5 puan ile altıncı sırada yer alıyor.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>