İskenderunlu şehit için Baba ocağında mevlit okutuldu…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İdlip’te şehit olan Astsubay Muhammed Ali Özer’in İskenderun’daki Baba evinin önünde Mevlid-i Şerif okutuldu.
Modern Evler Mahallesi 309 sokak no 72 Büşra Apartmanı önünde ikindi namazına müteakip gerçekleştirilen mevlit programına Hatay Milletvekilleri H. Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman Abdulkadir Özel, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, askeri ve sivil erkan, siyasiler, belediye meclis üyelerdi ile kalabalık vatandaş topluğu katıldı.

Mevlidi şerif programına katılan protokol ile vatandaşlar şehidin babası Hüseyin Özer ve yakınlarına başsağlığı dilendi. İskenderun Müftüsü Osman Şekerci’nin yönetiminde gerçekleştirilen mevlidi şerif programında başta Ali Özer olmak üzere tüm şehitlere dualar edildi.

“ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN”

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden “Kutsal vatan topraklarımızın bütünlüğü ve aziz milletimizin selameti için şehadete intikal eden aziz şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ederken, kederli aileleri başta olmak üzere, TSK teşkilatı, silah arkadaşlarına ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı dileriz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>