KAYMAKAM YÖNDEN BASIN AÇIKLAMASI YAPTI..

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

MASKELERİMİZİ BİRKAÇ GÜNE KADAR DAĞITACAĞIZ..
HALKIMIZIN HER TÜRLÜ İHTİYACINA KOŞACAĞIZ
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkan Fatih Tosyalı ile birlikte basın toplantısı yaparak Halk Eğitim Merkezi ile birlikte 100 bin adet maske üretildiğini, bunun yanında Organize Sanayi Bölgesinin öncülüğünde el dezenfektanları alındığını, bunların ilk olarak askerlerimize ve sağlık çalışanlarına verileceğini açıkladı.
Kaymakamlık binası önünde düzenlenen toplantıda açıklamalarda bulunan Kaymakam Yönden, kennte sürecin çok iyi yönetildiğini kaydederek, maske üretiminin sürekli devam edeceğini ifade ederek “Bu arada vatandaşlarımız hiç merak etmesinler, halkımıza yetecek kadar maske üreteceğiz.
Sağlık çalışanlarımız ve askerlerimizin ihtiyacını temin ettikten sonra halkımıza da dağıtacağız. Vatandaşlarımızdan istirhamımız,evlerinden çıkmasınlar. Birimldirmlz insanlarımızın ihtiyacına her türlü şekilde cevap verecek. Sabırlı olacağız. Bunu da atlatıp güzel günleri beraber göreceğiz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>