KAYMAKAMLIK, BELEDİYE, MÜFTÜLÜK MEHMETÇİKLERİMİZ İÇİN DUA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Kaymakamlığı, Belediye ve müftülük bütün Şehitlerimiz ve Bahar Kalkanı Harekâtında mücadele eden Mehmetçiklerimiz için dua programı düzenledi.
5 Mart 2020 Perşembe akşamı Kırıkhan Merkez Ulu Camiin de Yatsı Namazından önce düzenlenen programa; İlçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Belediye Meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Bestami Antepli, STK Temsilcileri, Kurum müdürleri, Hafızlar, Din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Programda, bütün Şehitlerimiz ve Bahar Kalkanı Harekâtında mücadele eden Mehmetçiklerimiz için Hatimler, Fetih Suresi, Aşr-ı Şerifler okunup, dualar gönderildi.
Programda ayrıca Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu’ da bizzat Aşr-ı Şerif okudu.
Programla ilgili samimi duygularını dile getiren Kaymakam KARAMEHMETOĞLU ve Başkan YAVUZ; “ “Rabbim okunan Hatm-i Şerifleri, Sureleri ve yapılan duaları kabul eylesin. Bütün Şehitlerimize Allah’tan (c.c.) Rahmet, Gazilerimize acil şifalar dileriz. Rabbim Bahar Kalkanı Harekâtında mücadele eden Kahraman Ordumuzu muzaffer eylesin. Şehitlerimizin Ruhları Şad, Mekânları Cennet olsun.” Dediler.
Dua programı Yatsı Namazı sonrası Vatandaşlara sunulan ikramlarla sona erdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>