Kırıkhan Belediyesi Ev Ev Hijyen Malzemesi Dağıtımı Yaptı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Başkan Yavuz tedbir sınırlarını zorlayıp ev ev hijyen malzemesi dağıtımı yaptı.
Kırıkhan Belediyesi Ev Ev Hijyen Malzemesi Dağıtımı Yaptı
BAŞKAN YAVUZ TEDBİR SINIRLARINI ZORLAYIP EV EV HİJYEN MALZEMESİ DAĞITIMI YAPTI
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Corona virüsüne (Covid-19) karşı olağan üstü bir çalışma örneği sergileyerek tedbir sınırlarını aşıp
“EV EV HİJYEN MALZEMESİ DAĞITIMI YAPTI”
Söz konusu hemşerilerinin sağlığı ve hayatı olunca hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Başkan YAVUZ, Corona virüsün (Covid-19) duyulduğu ilk günden itibaren Devletin direktiflerine harfiyen uyarak kendisi de bizzat gece – gündüz demeden Belediyenin bütün birimlerini seferber ederek tedbirin her türlüsünü en düzeyde aldırdı.
Hijyen Malzemelerinin evlere dağıtımı ile ilgili açıklama yapan Başkan YAVUZ; “Corona virüsüne (Covid-19) karşı tedbirlerimizi üst seviyelere çıkarttık. Bu bağlamda Ekibimizle birlikte ev ev hijyen malzemeleri dağıtıyoruz.
Değerli Hemşehrilerim; ” Corona virüsü denen bu illetle Bir Milli Seferberlik anlayışı içerisinde mücadele ediyoruz. Bizimde sizlerden bir isteğimiz, bir ricamız var. ALLAH (c.c.) RIZASI İÇİN EVLERİMİZDE KALALIM.! ZORUNLU OLMADIKÇA EVDEN ÇIKMAYALIM.! “EVİMİZDE OLALIM, SAĞLIKLI KALALIM.” Dedi.
Hijyen Malzemeleri, Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerince evlere dağıtımı yapıldı.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>