Kriz Fırsatçılarına İnat İndirim Yaptı!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bir çoğumuzun seyahat zorunluluğu nedeniyle yaşam alanımız haline gelen otomobillerdeki hijyen ortamının sağlanması
Kriz Fırsatçılarına İnat İndirim Yaptı!

sağlığın korunması için oldukça önemli.
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Oto Yıkama ve kiralama işi yapan esnaf Mehmet Oduncu, işyerinin önüne astığı pankartla kriz fırsatçılarına inat indirim yaptığını duyurdu.

İskenderun Yeni Devlet Hastanesi yanında hizmet veren Rüzgar Oto Yıkama ve Kiralama İşletmecisi Mehmet Oduncu, temizlik maddelerinden gıda ürünlerine kadar onlarca sektörde kriz fırsatçılığı yapılarak zamlı satışları protesto etmek, halkın yanında olduğunu göstermek için oto kiralama, yıkama, dezenfekte ve detaylı temizlikte yüzde 15 indirim kararı aldı.

Tüm Dünya’nın başına bela olan Coronavirüs’le mücadele kapsamında, halkta paniğe neden olan salgını fırsata çevirip zam yapan bir çok esnafa inat indirim yapan Rüzgar Oto Kiralama Yıkama İşletmecisi Mehmet Oduncu, Evde kalıp sağlığını korurken, aynı zamanda acil hallerde aile bireylerinin bineceği otomobillerde de detaylı temizlik ve dezenfektan uygulamasının önemine vurgu yaptı ve yüzde 15 indirim müjdesini verdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>