Medeniyetler Korosu Zeki Müren’ temalı konser ertelendi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gastronomi Derneği tarafından 6 Mart 2020 tarihinde yapılması planlanan Medeniyetler Korosu konserinin şehitlerimiz nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi.
Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte İGC’yi ziyaret eden Gastronomi Derneği’nin Başkanı Gülşen Sökmen, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
‘’İskenderun Gastronomi Derneği olarak 6 Mart 2020 tarihinde planladığımız ‘Hatay Medeniyetler Korosu Zeki Müren’ temalı konserimizi Şehitlerimize Saygı ve hassasiyetten dolayı ileri bir tarihe ertelemiş bulunuyoruz. Halkımızın bilgilerine sunarız’’
İGC Başkanı Veysel Cıncık da bu ertelemenin çok yerinde bir karar olduğunu belirterek, ‘’olağanüstü hassas bir dönemi yaşıyoruz. İdlip şehitlerimiz tüm vatandaşların yüreğini dağladı. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Yüreğimiz vatanımız, bayrağımız ve şehitlerimiz için atsın.’’ Dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>