MİNİK ÖĞRENCİLER’DEN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Denizciler Şirinyurt İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, okul idareci ve öğretmenleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ettiler.
Belediye çalışmaları hakkında bilgi almak için Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret eden öğrenciler, burada Başkan Tosyalı’dan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldılar.
Belediye çalışmaları, önümüzdeki süreçte hayata geçirilmesi planladığı projeler, sosyal projeler gibi konular hakkında Başkan Fatih Tosyalı’dan bilgi alan öğrenciler, park ve çocuk oyun alanları için başkana teşekkür ederek, yeni parkların yapılacağı müjdesini de aldılar.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise ,”Geleceğimizin teminatı olan minik konuklarımızla sohbet ederek dilek ve temennilerini dinledik. Belediye olarak her daim öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>