Samandağlıdan Mehmetçiğe destek konvoyu…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın Samandağ ilçesinde motosiklet ve otomobiller ile dev Türk Bayraklar taşıyan vatandaşların oluşturduğu konvoyla Suriye’nin İdlib bölgesinde TSK’nın ‘Bahar Kalkanı Harekatı’na başlayan Mehmetçiğe destek verdi.

Suriye’nin İdlib bölgesinde rejim güçlerinin hain saldırısında 34 Mehmetçiğin şehit edildiği olayın ardından tüm yurtta Mehmetçiğe destek için vatandaşlar sokaklara döküldü. Yurdun her yerinde Mehmetçiğe sahip çıkan yürüyüşler, toplantılar ve konvoylar oluşturularak tüm dünyaya mesaj veriliyor.

Hatay’ın Samandağ ilçesinde de dün gece motosikletli gençlerin öncülüğünde dev bayrak açılarak otomobillerin de katıldığı ‘Mehmetçiğe destek’ konvoyu gerçekleştirildi.

Kentin cadde ve sokaklarında ellerinde bayraklarla Mehmetçiğin her zaman yanında oldukları mesajı veren Samandağlıların konvoyuna kaldırımda yürüyenler evlerinin balkonuna çıkanlar alkış tutup, bayrak sallayarak güç verdi. Mehmetçiğe destek konvoyu kentin caddelerinde bir süre devam etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>