TGK Genel Başkanı Kasım BAĞDU, ERGÜNDÜZ’E Yapılan Saldırıyı Kınadı.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım BAĞDU, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Esin Gazetesi Sahibi Mehmet Ergündüz’e Yapılan Saldırıyı Kınıyoruz. Dedi.
BAĞDU Açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
Basın Organı Ülkemizin ve Şehrimizin gelişmesindeki katısı olmazsa olmazlarındandır. Basına Yapılan saldırılar bütün insanlığa yapılmış demektir. Sebebi her ne olursa olsun bu tür saldırılar insanlık dışıdır. İnsan kızar sever sevmez veyahut tepki verir ancak saldırmak insanlığa sığan bir davranış değildir. Bir insan olarak sevmekte özgür saygıda mecburuz. Bu tür davranışlar aynı zamanda toplum dışı ve ahlaki değerlerimize uymamaktadır. Basın organı sorgular eleştirir. Bunun doğruluğu ve yanlışlığı tartışmaya açıktır. Devletimizin Kanunları bunun için vardır. Kanun üstünde herhangi bir güç tanımak doğru değildir. Bu duygu ve düşüncelerle yapılan insanlık dışı saldırıyı kınıyor, Mehmet ERGÜNDÜZ beye geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>