Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubesi’nden Çalıştay Raporu Ziyaretleri

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, AKP Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’e İskenderun Emel Akçay İlkokulunda gerçekleştirdikleri “İskenderunda Eğitim Öğretim faaliyetlerinde mevcut durum, sorun tespiti ve çözüm önerileri çalıştayı ” sonuç raporunu takdim ettiklerini belirtti. Vekil Özel, konunun takipçisi olacağını dile getirdi.

Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubesi’nden Çalıştay Raporu Ziyaretleri
Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık , “Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube olarak 8 Şubat 2020 tarihinde İskenderun Emel Akçay İlkokulunda gerçekleştirdiğimiz “İskenderunda Eğitim Öğretim faaliyetlerinde mevcut durum, sorun tespiti ve çözüm önerileri çalıştayı ” sonuç raporunu İskenderun çalışma ofisinde ziyaret ettiğimiz Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Sayın Abdulkadir OZEL’E takdim ettik. Böyle ciddi bir çalışmanın bölge eğitimine katkı sağlayacağını söyleyen Sayın vekil raporda belirtilen sorun ve çözüm önerilerinin uygulamada karşılık bulması için mutlaka takipçisi olacağını belirtti. Ayrıca İskenderun ilçemizde ki bazı okulların dönüşümü ile ilgili okul ziyaretlerimizde öğretmen arkadaşlarımızın bize ilettiği isteklerini Sayın Abdulkadir ÖZEL’E ilettik. Sonuç Raporunda ki hususların ve meslektaşlarımızın isteklerinin takipçisi olacağını belirten Sayın vekile ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü, Raporu Değerlendirecek

Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte İskenderun İlçe milli eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek çalıştay raporumuzu İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KÖSEOĞLU ve Şube Müdürleriyle de paylaştık. İlçe Milli Eğitim Müdürü sonuç raporunu alarak değerlendireceklerini faydalanacaklarını söyledi, İlçe Milli eğitim Müdürü Sayın Kemal KÖSEOĞLU eğitim Öğretimde başarının yakalanması için tüm paydaşların ciddi bir şekilde üzerine düşeni yapması gerektiğini bunun bir kişiyle veya bir kurumla olamayacağını belirtti. Daha sonra bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti. Yapılan bu çalıştayda ulaşılan verilerin uygulamada karşılık bulması için kendilerine ışık tutacağını söyleyen İlçe MEM yöneticilerine teşekkür ediyoruz.

Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubesi’nden Çalıştay Raporu Ziyaretleri
Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube olarak 8 Şubat 2020 tarihinde İskenderun Emel Akçay İlkokulunda gerçekleştirdiğimiz “İskenderunda Eğitim Öğretim faaliyetlerinde mevcut durum, sorun tespiti ve çözüm önerileri çalıştayı ” sonuç raporunu önümüzde ki günlerde İskenderun Eğitim Öğretimine katkı sağlayacağını düşündüğümüz kişi ve kurumlarla paylaşmaya devam edeceğiz. “ dedi.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>