Vali Doğan’dan Şehit Özer’in Ailesine Taziye Ziyareti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Rahmi Doğan, eşi Gülden Gülüzar Doğan Hanımefendi ile birlikte 27.02.2020 tarihinde Suriye’nin İdlib bölgesinde rejim unsurlarınca gerçekleştirilen hava saldırısı sonucunda şehit olan Astsubay Muhammed Ali Özer’in ailesini ziyaret etti.

10 Mart 2020 Salı günü saat 16.30’da İskenderun ilçemiz Modernevler mahallesinde şehidin baba evinde gerçekleşen taziye ziyaretinde, şehidimizin ailesi ile bir araya gelerek acılarını paylaşan Vali Doğan,“Vatanın ve milletin birliği, huzur ve güvenliği için görev yaparken, şehadete eren Muhammet Ali kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. Makamı âli olsun. Şehidimizin muhterem ailesi, yakınları ve silah arkadaşları başsağlığı diliyorum” dedi.

Şehidimiz için okunan Kuran-ı Kerim’in ardından tüm şehitlerimiz için dualar edildi.

Taziye ziyaretinde Vali Rahmi Doğan ve Gülden Gülüzar Doğan Hanımefendi’ye İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile eşi Dr. Ayşenur Yönden Hanımefendi, İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci, Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Vekili Kadir Başar eşlik etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>