Bakan Kasapoğlu 23 Farklı İlden 8 Farklı Meslek Mensubu İle Toplantı Gerçekleştirdi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

24 Nisan tarihinde Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, video konferans yöntemiyle 23 farklı ilden 8 farklı meslek mensubu ile toplantı gerçekleştirmiştir.
Toplantının ana konusu Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın mensuplarının Vefa Sosyal Destek Gruplarında yapılan çalışmalar ile ilgili Bakan Kasapoğlu’na bilgiler aktarılıp, bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmaların fikir teatisi gerçekleşmiştir.
Bakanlığın ilgili birimlerinde ve Gençlik Merkezlerinde yapılan maske üretiminden, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların hanelerinde bir çok taleplerin yerine getirildiği çalışımlar, Vefa Sosyal Destek Gruplarındaki güzel anılar Bakan Kasapoğlu’na aktarılmış olup,
Yaklaşık 2 saati civarı süren video konferans toplantısında, Bakan Kasapoğlu, tek tek her ilde yapılan çalışmaları dinlemiş ve tavsiye ve önerilerini aktarmıştır.
Bakan Kasapoğlu 2019 yılında ilan edilen gönüllülük yılının, 2020 yılında da devam ettiğini, yapılan gönüllülük çalışlarının önemine vurgu yapan Bakan Kasapoğlu, Vefa Sosyal Destek Gruplarında çalışan Gençlik ve spor Bakanlığı mensupları başta olmak üzere tüm Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarında görevlilere teşekkürünü iletiştir.
Hatay ilini temsilen Dörtyol ilçemizde bulunan Nazmiye Muratlı Gençlik Merkezi’nde görevli Gençlik Lideri Mustafa Özer katılmıştır.
Gençlik Lideri Mustafa Özer, Bakan Kasapoğlu’na Dörtyol Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubunda yapılan çalışmaları aktarmış, ayrıca ‘‘Vefa Sosyal Destek Grubu her yerde sloganıyla’’ dili dönmeyenler için de çalışmalar yapıldığı Dörtyol ilçesindeki sokak hayvanlarının beslenmelerine katkı sağlandığını aktarmıştır.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>