BAŞKAN FATİH TOSYALI: TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent genelinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Katı Atık Birliği sorumluları ile birlikte, sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde kent genelinde yapılmakta olan temizlik çalışmaları hakkında istişarelerde ve değerlendirmelerde bulundu.
Çevre temizliğine büyük önem verdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Daha temiz, daha sağlıklı bir İskenderun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Bu çerçevede Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Katı Atık Birliği sorumlularımız ile birlikte, sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde kent genelinde yapılmakta olan temizlik çalışmaları hakkında istişarelerde ve değerlendirmelerde bulunduk. İçerisinden geçmiş olduğumuz bu zorlu süreçte temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmeye devam edeceğiz ” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz diğer yandan koronavirüs ile mücadele kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu zorlu süreci her birlikte atlayacağız. Koronavirüs alacağımız tedbirlerden güçlü değildir. Çalışmalar aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>